Anasayfa » Doğal ve Bitkisel Yöntemler » Sarkık Göğüsleri Dikleştirmenin Doğal ve Bitkisel Yöntemleri

Sarkık Göğüsleri Dikleştirmenin Doğal ve Bitkisel Yöntemleri

7. Nar

nar

Harika bir anti-aging madde olarak kabul edilen nar göğüs sarkmasını önlemek için oldukça önemlidir. Nar çekirdeği yağı fito-besinler açısından oldukça zengindir.

 • Nar kabuğu ve biraz sıcak hardal yağını karıştırarak hamur haline getirin. Günlük olarak yatmadan önce 5-10 dakika kadar göğüslere bu karışım ile hafifçe masaj uygulayın.
 • Günlük olarak göğüslere masaj yapmak için nar çekirdeği yağını kullanabilirsiniz.
 • Başka bir seçenek olarak ise kurutulmuş ve toz haline getirilmiş 1 çay kaşığı nar kabuğu ile 4 çay kaşığı neem yağını karıştırın. Bu karışımı birkaç dakika ısıtın. Soğumaya bırakın ve birkaç hafta boyunca günde iki kez göğüslerinize bu karışım ile masaj yapın.

8. Aloe Vera

aloevera

Aloe vera sarkık göğüslerden kurtulmak için en etkili sıkılaştırıcılardan biridir. İçerdiği antioksidanlar sayesinde göğüs sarkmasına neden olan serbest radikallerin oluşmasını önlemektedir.

 • Göğüslerinize aloe vera jeli sürün ve 10 dakika boyunca masaj uygulayın. Ardından 10 dakika böyle oturduktan sonra ılık su ile durulayın. Etkili sonuçlar elde etmek için bu yöntemi bir haftada 4-5 kez tekrarlayın.
 • 1 yemek kaşığı aloe vera jel ile bir çay kaşığı mayonez ve 1 çay kaşığı balı karıştırın. Ardından bu karışımı göğüslerinizin üzerine sürün ve 15 dakika açık bırakın. Sonrasında önce ılık su ile, daha sonra da soğuk su ile yıkayın. Bu işlemi haftada 1 kez tekrarlayın.
Aklınıza Takılan Soruları Paylaşabilirsiniz

17 Yorum

 1. deneyen varm

 2. Yorumunuz

 3. Herkese tavsiye ederim.

 4. 54yasindayim goguslerim cok sarkik acil olarak ne yapmam gerekir

 5. Ablalar ben 14 yaşındayım benim ki de büyük ve biraz sarkmış ne yapmalıyım

 6. bayanlar deneyin.

 7. Bu yöntemler gerçekten işe yarıyormu ayrıca masajı yaptıktan sonra bir süre uzanın diyorsunuz sırt üstümü yüz üstümü

 8. 5 i deneyen varmı detay verebilecek birisi

 9. etkili yöntemler

 10. Benimde çok kilo alıp vermekten sarktı ama aloevera ve zeytinyağı masaji ise yarıyor ben nar cekirdegi ve üzüm çekirdeği yağı da kullanıyorum patates suyu da etkili

Leave a Reply

Your email address will not be published.