Bu ​​Teknoloji İle Kilo Vermek Artık Çok Kolay

Bazı insanlar, aldıkları kiloları vermek için kış aylarında yoğun bir çaba sarf eder. Fakat, birçokları istediği etkiyi yakalayıp aldığı kilolardan bir türlü kurtulamaz.
Bunun objektif sebepleri olmasına rağmen yaz sıcaklarında alınan kiloları artık modern teknolojiler vasıtasıyla azaltmak mümkün bir hal aldı.
Bu teknolojilerden biride”soğuk teknolojisidir”. Haftada üç kilo almak çok kolayken, haftada bir kilo vermek bile çok zor olabilir.
Bu bakımdan diyet ve spor yapanlarda buna öncelik verebilir.

Öyle ki, soğuk teknoloji ile kilolu bölgedeki yağ hücrelerini cerrahi müdahaleye gerek kalmadan dondurarak yok edebilirsiniz. Ağrıya sebep olmayan bu yöntemle  yağ hücrelerini dondurarak zayıflayabilirsiniz. Ayrıca vücudunuzun genelinde herhangi bir kanama veya morarma de olmaz.

Bu yöntem aralıklı seanslar şeklinde yapılır. Tek seans yaklaşık olarak 70 dakika sürer. Bu teknik ile tek seansta 8 ile 10 cm arasında incelebilirsiniz.

Hızlı yaşam koşullarının yorucu iş temposunda koşuşturanlar, günlük yaşantılarında zaman sıkıntısı yaşayanlar, fast-food yemeklerle beslenmek zorunda olanlar, spora vakit ayırmayanlar, rejim yapmalarına rağmen kilo veremeyenler ve hamilelik sırasında kilosundan korkanlar için bu teknoloji nispeten etkilidir.

Yorumla